Back4Sure 3.7.4 (windows)

Back4Sure

Back4Sure
ÜCRETSİZ
İndir 3.02 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Back4Sure ile ücretsiz bir şekilde dökümanlarınızı, resimlerinizi ve videolarınızı yedekleyebilirsiniz.

Back4Sure değerli bulduğunuzu belgelerinizi, resimlerinizi ve videolarınızı yedeklemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yedekleme programıdır. Program ile yedekleyeceğiniz dosyaları bilgisayarınız üzerinde istediğiniz yerde saklayabilirsiniz.

Back4Sure yedekleme için seçtiğiniz tüm dosyaları kendi belirleyeceğiniz bir hedef klasörde toplayacak şekilde kopyalarını alacaktır. Program ilk yedekleme işleminden sonra, tekrar aynı dosyalar için yedekleme yapılmak istenildiğinde, sadece üzerinde değişiklik yapılan dosyaları yeniden yedekleyerek hızlı bir yedekleme işlemi gerçekleştirecektir.

İsterseniz bir USB bellek, harici disk veya ikincil bir sabit diski yedekleme hedefi olarak gösterebilirsiniz. Ayrıca program siz yedek alırken isterseniz dosyalarınızı sıkıştırarak yerden tasarrufta sağlamaktadır.

Back4Sure dosyalarınızı depolamak için özel bir dosya biçimi kullanmamaktadır. Tüm dosyalar sıkıştırılmış şekilde yedeklenirken .ZIP veya .7zip gibi bilindik sıkıştırma formatlarıyla saklanır. Böylelikle yedek aldığınız dosyalarınızı tekrar açmak için Back4Sure'a ihtiyaç duymazsınız.

Program kullanıcılara yedekleme işlemi için birçok seçenek sunmaktadır ve isterseniz USB bellekler üzerinde taşınabilir şekilde de kullanabilirsiniz. Herhangi bir şekilde sistem üzerinde iz bırakmaz ve ekstra bir yükleme yapmaz. Bir yedekleme çözümüne ihtiyacınız varsa Back4Sure denemeniz gereken başarılı programlardan birisi.

YORUMLAR