Battlefield Hardline (windows)

Battlefield Hardline

Battlefield Hardline
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battlefield Hardline bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Battlefield Hardline göz alıcı grafiklere sahip olan bir FPS oyunu olarak tanımlanabilir. 

Battlefield Hardline, Battlefield serisi içinde oldukça farklı bir yere sahip. Bilindiği üzere Battlefield oyunları ilk olarak 2. Dünya Savaşı'nda geçen oyunlarla karşımıza çıkmıştı. Sonradan da Vietnam Savaşı'nı ve modern savaşları konu alan Battlefield oyunları yayınlanmıştı. Battlefield Hardline da günümüzde geçiyor; fakat serinin diğer oyunlarında bulunan savaş temasına sahip olmayan bir oyun.

Battlefield Hardline'da oyuncular bir polisiye maceranın içine dalıyorlar. Bu macerada Nick Mendoza adlı dedektifin yerine geçiyoruz. Nick Mendoza, suçlularla savaşmakta bir hayli başarılı bir polisken polis örgütü içinde üst konumda olan isimler tarafından kumpasa düşürülüyor ve polisken suçlu konumuna sokuluyor. Biz de Nick Mendoza'ya ismini temize çıkarabilmesi için yardımcı oluyoruz.

Battlefield Hardline'ın tek kişilik hikaye modu yoğun aksiyonun yaşandığı farklı online modlarla destekleniyor. Battlefield serisininin diğer oyunları DICE tarafından geliştirilmişti, Battlefield Hardline ise Dead Space oyunlarının geliştiricisi Visceral Games tarafından geliştirilmiş bir oyun. Bu değişiklik kendini oyun mekaniklerinde de göstermekte.

Battlefield Hardline'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 2 ve KB971512 güncellemesi yüklü 64 bit Windows Vista işletim sistemi

- 2.8 GHz AMD Athlon II/Phenom II veya 2.4 GHz Intel Core i3/i5 işlemci

- 4 GB RAM

- DirectX 11 destekli 1 GB ATI Radeon HD 5770 veya 896 MB Nvidia GTX 260 ekran kartı

- 60 GB boş depolama alanı

- DirectX 11

YORUMLAR