Boogeyman Demo (windows)

Boogeyman

Boogeyman
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boogeyman bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Boogeyman ürpertici atmosferiyle iliklerinizi donduracak anlar yaşamanıza neden olan bir korku oyunu.

Bağımsız bir yapım olarak karşımıza çıkan Boogeyman'da Thomas adlı 8 yaşındaki bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Thomas ailesiyle birlikte yeni evlerine taşınmıştır. Ailesi oldukça düşük bir fiyata bu evi satın almıştır ve evin evrak işleriyle uğraşmak için homas'ı evde yalnız bırakmıştır. Fakat kahramanımızın ailesi bu evin neden ucuz olduğunu hiç sorgulamamışlardır. Ev oldukça karanlık bir geçmişe sahiptir; bu nedenle elden çıkarabilmek amacıyla ucuz bir fiyatla satışa sunulmuştur. Thomas da yalnız kaldığında yeni evlerinin neden bu kadar ucuz olduğunu evinm karanlık geçmişiyle yüzleşerek öğreniyor. Biz ona bu kabustan kurtulması için yardımcı oluyoruz.

Boogeyman'da gece olduğunda bütün korkunç olaylar başlıyor. Bizi sürekli doğaüstü bir varlık kovalarken bu varlığın odamıza sızabileceği farklı yerleri sürekli kontrol etmemiz gerekiyor. Boogeyman adlı bu varlığın tek korktuğu şey ise ışık. Elimizdeki fenerin ışığını doğru zamanda doğru yere tutarak Boogeyman'ı etkisiz hale getirebilmemiz mümkün. Oyunda kapı, dolap, pencere ve havalandırmayı takip ederek Boogeyman'ı gece boyunca durdurmaya çalışıyoruz.

Boogeyman göze hoş görünen aydınlatma efektlerine ve tatmin edici bir grafik kalitesine sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows Vista işletim sistemi
  • 2 GHZ çift çekirdekli işlemci
  • 4 GB RAM
  • 512 MB ekran kartı
  • DirectX 11
  • 600 MB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR