ClipUpload 4.02 (windows)

ClipUpload

ClipUpload
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    97

  • Üretici

    100% Software

Panoya kopyaladığınız resim dosyaları ve ekran görüntülerinin otomatik olarak online servislere yedeklenmesini sağlayan ücretsiz bir program.

Bilgisayarımızda bulunan çeşitli görsel dosyalarını her zaman için bir online serviste yedeklemek bizi istenmeyen kayıplara karşı koruyabiliyor ve bu nedenle oldukça önemli olduğunu belirtmek gerek. Bazen bulut depolama servislerinin verdiği hizmetlerden faydalanarak bunu yapmak mümkün oluyor veya kendimize ait FTP sunucuları da aynı işlevi görebiliyor.

ClipUpload programı hangi yöntemi kullanmak istersek isteyelim destek veren ücretsiz bir pano yöneticisi ve bilgisayarımızın hafızasına kopyaladığımız tüm görsellerin otomatik olarak tercih ettiğiniz web hizmetine ya da FTP'ye yüklenmesini sağlıyor ve daha sonra bu görselin paylaşım linkini de otomatik olarak panoya yerleştiriyor.

Böylece, bir ekran görüntüsü aldığınızda otomatik olarak linkine sahip oluyorsunuz ve bu linki e-posta hesaplarınız, mesajlaşma programları yahut sosyal ağlardaki hesaplarınızdan kolayca paylaşabiliyorsunuz. Paylaşım ve yedekleme konusunda oldukça yeterli olduğuna inandığım programın arayüzü de çok kolay kullanabileceğiniz bir şekilde hazırlanmış.

Belirlenen tüm yedekleme servisleri için çok çeşitli ayarlar da uygulamada yer alıyor ve böylece en ince detaylara kadar programın nasıl çalışmasını istediğinizi belirleyebiliyorsunuz. Sık sık görsellerle işlem yapıyor ve bunları paylaşma ihtiyacı duyuyorsanız bilgisayarınızda bulunması gereken programlardan birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR