Einar (windows)

Einar

Einar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Einar ücretsiz olarak oynayabileceğiniz TPS türünde bir aksiyon oyunudur

Einar, İskandinav mitolojisine dayanan bir hikayeyle gelen TPS türünde bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Einar'da tek kişilik bir macera bizi bekliyor. Oyunda Einar adlı kahramanımızın kontrolünü üstleniyoruz. Kahramanımızın görevi ise Norveç'teki küçük bir balıkçı kasabasını ziyaret ederek bu kasabanın sakinlerini yok etmek. Kasabada ortaya çıkan gizemli oalylar, bu kasabanın sakinlerini benliklerini kaybetmiş canavarlara dönüştürüyor. Biz ise silahlarımızı kullanarak hayatta kalmak için mücadele ediyoruz.

Einar'da kahramanımız kalkan ve baltasını kullanarak savunma ve saldırı arasında denge kurabiliyor. Eğer tamamen saldırı ağırlıklı oynamak isterseniz savaş çekicinizi kullanabiliyorsunuz. Düşmanlarınızla uzaktan savaşmak istediğinizde ok ve yayınızı kullanabilmeniz mümkün. Karşımıza farklı türden canavarlar çıktığı için silah seçimimiz taktiksel bir önem taşımakta. 

Einar'ın grafikleri oldukça kaliteli. Bir öğrenci projesi olarka geliştirilen Einar buna bağlı olarak optimizasyon sıkıntıları yaşatabiliyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 10 işletim sistemi

- 3.3 GHz Intel Core i5 veya 3.5 GHz AMD FX 8320 işlemci

- 2 GB RAM

- Nvidia GeForce GT 730 veya AMD Radeon R7 240 ekran kartı

- DirectX 11

- 1.5 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme