Epic Incursion (windows)

Epic Incursion

Epic Incursion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Epic Incursion, bir noktadan gelen düşman birliklerinin saldırılarını önlemeye çalıştığınız strateji - savaş oyunu.

Epic Incursion, retro görselleri ve hızlı oynanışıyla dikkat çeken orta çağ strateji oyunu. Hem tablet hem de bilgisayarımıza indirebildiğimiz oyun ücretsiz olarak geliyor ve oldukça ufak boyutlu.

Sadece tek başımıza mücadele etmemize izin verilen bu strateji – savaş oyununda topraklarımıza karanlık güçlerin ordularının girmesini engellemeye çalışıyoruz. 20’den fazla düşmana karşı kıran kırana mücadele etmek durumundayız. Sürekli olarak düşman birlikleri topraklarımıza akın ediyor ve onları durdurmak için biz de tabiri yerinde ise seriye bağlamış gibi asker üretiyoruz. Askerlerimiz farklı noktalardan gelen saldırıları durdurmak üzere eğitilmişler. Başka bir deyişle her askerin yeteneği, düşmanı öldürüş şekli farklılık gösteriyor.

14 farklı haritada düşman birlikleriyle kana kan olduğumuz oyunda askerlerimiz savaştıkça rütbe kazanıyorlar. Düşman birliklerini yok ederek kazandığımız altınları askerlerimizi daha güçlü yapmak için kullanabiliyoruz. Oyunda savunma birlikleri sadece askerler olduğundan bu yükseltmeler oldukça mühim.

Oyunu üç farklı zorluk düzeyinde, dilediğimiz hızda oynayabiliyoruz. Daha önce benzer bir strateji oyunu oynadıysanız doğrudan zorda veya sonsuz modda savaşmayı seçmenizi tavsiye ederim. Zorluk düzeyinin artmasıyla karşıladığımız düşmanların sayısı da artacağından çok daha eğlenceli görüntüler ortaya çıkıyor.

Belli bir noktadan gelen düşman birliklerinin saldırılarını önlemeye yönelik hızlı ve tekil oyunculu savaş – strateji oyunlarına sıcak bakıyorsanız Epic Incursion iyi bir seçim olacaktır.