Everlasting Summer (windows)

Everlasting Summer

Everlasting Summer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Everlasting Summer, Semyon karakterinin başına gelenleri çözerek insanlar arasındaki karmaşık ilişkileri anlamaya çalışacağınız eğlenceli bir macera oyunu.

Everlasting Summer, Steam platformu üzerinde ücret ödemeden oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz oyunlardan bir tanesi. Macera oyunları kategorisinde yer alan oyundaki ana karakterimiz Semyon. Oyunun başlangıcında gari bir şey oluyor ve Semyon soğuk  bir kış gününde bir otobüs içerisinde uyuya kalıyor. Uyandığında ise mevsim yaz ve  kendini ''Sovionak'' isimli bir kampın önünde buluyor.

Semyon bu dakikadan sonra başına gelenleri çözmek için problemleri birer birer çözmeye başlıyor. Oyunun senaryosunu tamamen anlatmak istemesem de, Semyon o kadar güzel kızın içerisinden bir tanesine de aşık olabilir. İnsan ilişkileri ve problemlerini çözmeye çalışan Semyon, başına gelenleri çözmeye çalışsa da en merak ettiği konu nasıl geri dönebileceği.

Kamp alanındaki gizemli olayları çözmekle başlayacağınız oyunda, bir süre sonra neler oluyor daha iyi anlamaya başlıyorsunuz. Bulmaca oyunlarındaki gibi parçaları bir araya getirdikçe anlam kazanmaya başlayan oyun, tüm Steam kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor.

Oyunun sonunda ise geriye nasıl gidilir yada Semyon geri dönmeli mi? sorularını düşünür halde oluyorsunuz.

Eğer macera oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Everlasting Summer'ı hesabınıza ücretsiz olarak ekleyerek hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz.