Fengel 2.0 (windows)

Fengel

2.0
Fengel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fengel, Facebook'da sizi engelleyen kişilerin engellerini kaldırarak profil fotoğraflarını görmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Chrome eklentisi.

Fengel, başkaları tarafından engellenen Facebook kullanıcılarının, engellendikleri kişilerin profil fotoğraflarını görebilmesini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Google Chrome eklentisi. Facebook engel kaldırma programı olarak geçen Fengel, aslında 2 basit işleve sahip. Bu işlevler:

  • Facebook'a giriş yapmadan kişilerin profil fotoğraflarını görüntüleme
  • Engelleyen kişilerin profil fotoğraflarına erişim sağlama

Facebook üzerinde merak ettiğiniz kişilerin profilleri herkese açık değil ise bildiğiniz üzere açamıyorsunuz. Fengel, Facebook engelini kaldırarak profil fotoğraflarını görmenizi sağlıyor. Hem de giriş bile yapmadan. Diğer özelliği ise sizi Facebook üzerinde engelleyen kişilerin profil fotoğraflarını görüntüleme. Bu özellik sayesinde de, sizi engellediğini düşündüğünüz eksi arkadaşlarınız, sevgiliniz yada aranızın kötü olduğu kişilerin profil fotoğraflarını kolayca görebiliyorsunuz.

Facebook engel açıcı diye nitelendirebileceğiniz Fengel, tüm Facebook engellerini kaldırararak, engellemeye rağmen istediğiniz kişilerin profil fotoğraflarını bulabilmenizi sağlıyor. Eğer internet tarayıcısı olarak Google Chrome kullanıyorsanız, bu küçücük eklenti ile Facebook engel kaldırma işlemini yapabiliyorsunuz. Ayrıca yine Facebook ile ilgili olan Facebook şifre çözücü programını kullanarak unututğunuz şifreleri bulabilirsiniz.

YORUMLAR