Google Chrome 85.0.4183.102 (windows)
Google Chrome
ÜCRETSİZ
24  
14  
2  
0  
0  
kullanıcı

Google Chrome İndir: Google tarafından geliştirilen sade, basit ve popüler internet tarayıcısıdır. Google Chrome indir butonundan hemen indirin!

İnternet üzerinde hızlı ve güvenli şekilde gezmek isteyen birçok kullanıcının ilk tercihi olan Google Chrome, ücretsiz ve popüler bir internet tarayıcısıdır. Google Chrome indir butonundan kolayca indirebilirsiniz. Google Chrome indir butonuna bastığınızda indirme otomatik olarak başlamakta.

Arkasında dünyanın en büyük arama motoru Google'ın da desteğini alan tarayıcı sahip olduğu gelişmiş özellikler ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Google Chrome indir

Sade ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Google Chrome ile web sitelerini ziyaret ederek, tamamen yaptığınız işe odaklanabilir ve internet deneyiminizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Ayrıca Chrome üzerinde sunulan eklenti desteği sayesinde tarayıcınızı kolayca özelleştirme şansına da sahipsiniz.

Sekmeli yapısı sayesinde, birden fazla web sitesi üzerinde kolayca geçiş yapmanıza olanak sağlayan internet tarayıcısı üzerinde yer alan adres çubuğu yardımıyla, aramalarınızı yapabilir ve sürükle bırak desteği ile sekmeleri istediğiniz yere kolayca taşıyarak çalışmaya devam edebilirsiniz.

Google Chrome indir, Google Chrome nasıl indirilir?

Gogole Chrome indirmesi ve kullanması oldukça basit bir internet tarıyıcısıdır. Hemen sol üst tarafta gördüğünüz Google Chrome indir tuşuna bastıktan sonra tarayıcının kurulum doyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ardından kurulum aracını çalıştırarak, gerekli diğer dosyaları internetten edinebilirsiniz.

Google Chrome özellikleri

Otomatik form doldurma, yerleşik PDF okuyucu sayesinde web siteleri üzerinde yer alan PDF dosyalarını doğrudan görüntüleme, senkronizasyon seçenekleri ile istediğiniz yerde işlerinize kaldığınız yerden devam edebilme, parola kaydetme ve daha birçok kullanışlı özelliği bizlere sunan Google Chrome, bazen gerçekten bir internet tarayıcıdan çok daha fazlası olarak karşımıza çıkıyor.

İnternet üzerinde güvenliğine önem veren kullanıcıları da düşünen Chrome, ziyaret ettiğiniz web sayfalarının güvenli olup olmadığını sizin için inceler ve herhangi bir şekilde zararlı olarak işaretlenmiş bir web sitesine girmeye çalıştığınızda konuyla ilgili sizi uyarır. Buna ek olarak yine Google Chrome'da yer alan "Gizlilik Modu" sayesinde, arkanızda iz bırakmadan internet siteleri üzerinde anonim olarak gezebilirsiniz.

Sürekli olarak güncellenen ve kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmeye devam eden tarayıcı, güncelleme seçeneklerini de kullanıcılarına otomatik olarak sunmaktadır. Bu sayede sürekli olarak Google Chrome'un en son, hatasız ve geliştirilmiş sürümünü kullanırsınız. Bir internet tarayıcısında olması gereken her özelliği size ücretsiz olarak sunan Google Chrome ile internet deneyiminizi bir adım öteye taşımak tamamen sizin elinizde.

ARTILAR

Dahili Flash Player

Eklenti desteği

Otomatik güncelleme

Hızlı sayfa yükleme

EKSİLER

YORUMLAR