FileFort 3.29 (windows)

FileFort

FileFort
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    182

  • Üretici

    NCH Software

FileFort, sizin için kritik olan verileri her tür depolama aygıtı ve bazı web siteleri üzerine yedeklemenize olanak sağlayan kullanışlı bir programdır.

FileFort, sizin için önemli olan tüm verileri otomatik olarak CD, DVD, Blu-Ray, çıkarılabilir disk, usb bellek ve FTP sunucuları gibi her tür depolama aygıtı üzerine yedeklemenize olanak sağlayan kolay kullanımlı ve kullanışlı bir yedekleme programıdır.

Özellikle işinizle ilgili üzerinde çalıştığınız önemli dosyalarınız varsa işinizi kesinlikle şansa bırakmamalı ve mutlaka bir yedekleme programını kullanmalısınız. Bu noktada aradığınız yedekleme çözümünü sizlere FileFort sunabilir.

FileFort kurulum yardımcısı sayesinde ayarlarınızı yapılandırdıktan sonra dosyalarınızın başına herhangi bir şey gelecek mi endişesini ortadan kaldırabilirsiniz. Çünkü program sizin belirlemiş olduğunuz ayarlar doğrultusunda otomatik olarak tüm önemli dosyalarınızın yedeğini sizin için alacaktır.

Almış olduğunuz yedek dosyaları üzerinde sizlere tam kontrol sağlayan FileFort sayesinde dosyalarınızı otomatik olarak veya elle belirlemiş olduğunuz bir konuma yedekleyebilirsiniz.

Ayrıca isteğiniz tarihe ve saate zamanlayabileceğiniz yedekleme görevleri sayesinde belirli aralıklarla otomatik olarak yedek alma şansına da sahipsiniz.

Dropbox, Amazon S3, Google Drive gibi dosya depolama servislerini de destekleyen FileFort, yedeklerinizi doğrudan bu servisler üzerine almanıza da olanak tanımaktadır.

Gelişmiş özelliklere sahip bir yedekleme programına ihtiyacınız varsa çok düşünmeden FileFort'u indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

YORUMLAR