Gackup (windows)

Gackup

Gackup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gackup ile bilgisayarınızdaki dosyaları Google Drive hesabınıza aktarabilirsiniz

Gackup kullanıcılara bilgisayarlarındaki dosyaları yedekleme işi için güvenilir ve pratik bir yöntem sunan bir bulut yedekleme çözümüdür.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Bir yedekleme programı olan Gackup Google Drive hesabınızla bağlantılı bir şekilde çalışmakta. Normalde G Drive hesabınız üzerinde dilediğiniz dosyayı saklayabiliyorsunuz. Fakat Google Drive üzerine bilgisayarınızdan bir dosyayı transfer edebilmek için o dosyayı bu iş için özel olarak ayrılmış klasöre kopyalamanız gerekiyor. Gackup ise bilgisayarınızdaki herhangi bir klasörü Google Drive üzerine transfer etmenizi mümkün kılıyor.

Gackup ile online yedekleme işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle Google hesap ayrıntılarınızı girerek G Drive hesabınıza program üzerinden erişiyorsunuz. Sonrasında program içerisindeki dosya gezginini kullanarak GDrive üzerinde yedeklemek istediğiniz klasörleri seçiyorsunuz. Sonrasında ise bu dosyalar G Drive hesabınıza kopyalanıyor.

Otomatik yedekleme desteğine sahip olan Gackup belirleyeceğiniz klasörleri belirleyeceğiniz zaman aralıklarında G Drive hesabınıza otomatik olarak kopyalayabiliyor.