Goat Simulator GoatZ (windows)

Goat Simulator GoatZ

Goat Simulator GoatZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Goat Simulator GoatZ, Goat Simulator için yayınlanmış zombi ek paketidir

Goat Simulator GoatZ simülasyon oyunlarına yeni bir bakış açısı getiren Goat Simulator için geliştirilmiş bir indirilebilir içerik.

Hatırlanacağı üzere Goat Simulator, bize bir keçiyi kontrol etme ve dünyayı bir keçinin gözünden görebilme imkanı veriyordu. Bu saçma ama bir o kadar da eğlenceli olan oyunda keçimizle sağı solu dağıtabiliyor, insanlara toslayarak onları bir top gibi havaya fırlatabiliyor, şehirde terör estirebiliyorduk. Bu eğlenceli maceradan sonra sıra artık zombilere geldi. Zaten son zamanlarda DayZ gibi oyunlarla çok ayak altında olmaya başlamışlardı. Gökten lanetli zombiler karşısında kutsal bir silah olarak inen keçimiz kuşandığı silahlarla zombilere meydan okuyor. Bize de eğlenceye katılmak düşüyor.

Bir hayatta kalma oyunu gibi tasarlanmış bu Goat Simulator DLC'sinde keçimizle bir zombi istilası hikayesine konuk oluyoruz. Hayatta kalabilmemiz için zombileri yok ederek kendimize yaşam alanı açıyoruz. Bu iş için farklı ve komik silah seçeneklerine de sahibiz. Yani anlayacağınız üzere Goat Simulator GoatZ ile Goat Simulator'daki saçmalık derecesi katlanarak artıyor.

Goat Simulator GoatZ içerisinde kendi silahlarımızı geliştirebiliyoruz. Oyuna eklenen yeni büyük haritada kilidini açabileceğimiz yeni keçilerle serserilik yapabiliyoruz. Goat Simulator GoatZ'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Vista işletim sistemi
  • 2.0 GHZ çift çekirdekli işlemci
  • 256 MB bideo belleğe ve Shader Model 3.0 desteğine sahip ekran kartı
  • DirectX 9.0c uyumlu 16 bit ses kartı

NOT: Goat Simulator GoatZ oynayabilmek için Goat Simulator'un Stem versiyonuna sahip olmanız gerekmektedir.

YORUMLAR