Illusoria (windows)

Illusoria

Illusoria
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Illusoria bilgisyaarlarınızda oynayabileceğiniz 2 boyutlu bir platform oyunudur

Illusoria oyunculara korkunç canavarlarla ve harika karakterlerle dolu fantastik bir dünya ile etkileşime geçme imkanı veren bir platform oyunu.

90'lı yıllarda oynadığımız klasik platform oyunlarının havasını bize tekrar yaşatmayı amaçlayan Illusoria'da bir kehanet ile birlikte ortaya çıkan olaylar konu alınıyor. Kehanete göre Kukla Ustası boşluktan geri dönecektir ve ayağını bastığı dünyaları sadece varlığıyla bile kıyamete sürükleyebilecektir. Bu kehanetler gerçeğe dönüşüyor ve Kukla Ustası oyunumuzun dünyasına ayak bastığında yaşayan varlıkları gördüğü herşeye saldıran ucubelere dönüştürerek güç kazanıyor.

Biz, Ateş'in Muhafızı olarak Illusoria krallığını, krallık topraklarında yaşayanları ve krallığın imparatoriçesini korumak zorundayız. Bu işi gerçekleştirebilmek için Gardiyan'ın gücünü elde etmemiiz ve zamana karşı yarışmamız gerekiyor.

Illusoria'da zıplayarak, yuvarlanarak, eğilerek, tırmanarak, kenarlara tutunarak, zıplayarak ve koşarak karşımıza çıkan engeller, tuzakları ve düşmanları atlatmaya, hikaye boyunca ilerlemeye çalışıyoruz. Kahramanımız alev topları, alev kalkanları gibi büyüler kullanabiliyor, alevlerler sarılı halde düşmanlarına saldırabiliyor.

2 boyutlu grafiklere sahip olan Illusoria'nın sistem gereksinimleri oldukça makul. Illusoria'nın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 8 işletim sistemi

- Çift çekirdekli işlemci

- 1 GB RAM

- DirectX 9 uyumlu, 1 GB video belleğe sahip Nvidia GeForce GTX 280 veya ATI Radeon HD 5850 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 5 GB boş depolama alanı

YORUMLAR