IP Hider Pro 6.1.0 (windows)

IP Hider Pro

IP Hider Pro
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    60,352

  • Üretici

    IP Hider Pro Software

IP Hider Pro, yasaklı sitelere özgürce girmek ve internet üzerinde anonim olabilmek için kullanabileceğiniz başarılı bir IP değiştirme programı.

IP Hider Pro, eski adıyla Fast Hide IP olan profesyonel ve pratik kullanıma sahip ve hem yasaklı sitelere giriş hem de IP saklama uygulaması olarak kullanılabiliyor. Kısaca internete girerken kullandığınız IP adresinizi maskeleyerek anonim olarak internette gezinem fırsatı sunan uygulama, size vereceği farklı geçici farklı IP adresleri ile internette ne yaptığınızın ortaya çıkmasını engelliyor.

Ülkemizde girilmesi engellenen sitelere girmek için kullanabileceğiniz programı ücretsiz olarak indirerek deneyebiliyorsunuz fakat deneme sürümü 5 IP adresi ile sınırlı. Eğer satın almak isterseniz 4.95 Dolar ödemeniz yeterli.

Bilgisayarınızda kullanmak için tercih edebileceğiniz güvenilir programlardan bir tanesi olan IP Hider Pro ile farklı ülkeler üzerinden internete bağanarak hem hız kaybı yaşamıyor hem de internette anonim olarak gezmenin özgürlüğünü yaşayabiliyorsunuz.

YORUMLAR