NetAudit

NetAudit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 317
  • DOSYA BOYUTU 0.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AGR Systems

NetAudit, ağ yöneticilerinin kullandığı ping, whois ve traceroot gibi komutları bir araya getiren ağ yönetim programı.

NetAudit, sistem yöneticilerine ağları hakkında hızlı bir bakış açısı kazandırmak için tasarlanmış basit ve ücretsiz bir Windows programıdır. 

Ağ yöneticileri trafiği veya çeşitli işlemleri denetlemek, veri paketlerinin yolunu ve geçişi geciktirmek veya bir web sitesi hakkında bilgi edinmek istediklerinde çeşitli komut satırı araçlarından yararlanabilir ancak bu araçlardan özellikle sezgisel değildir. NetAudit, ana makinelere ping yapmanızı, bir traceroute komutu başlatmanızı, çalışan süreçleri analiz etmenizi ve whois çeklerini çalıştırmanızı sağlayan, birleştirilmiş bir arabirime çok sayıda yardımcı fonksiyonu ekleyen kullanışlı bir uygulamadır. NetAudit kurulumu çok kolaydır; ancak .NET Framework'ün bilgisayarınızda yüklü olması gerektiğini de unutmayın.

Uygulama başlatıldığında, uygulama genel ağ kullanımını izler ve tüm etkin işlemleri görüntüler. Belirli girdileri arayabilir ve bir öğeyi çift tıklattığınızda, programın seçili işlemle ilgili istatistikleri görüntülemesine neden olur. Ayrıca herhangi bir IP adresi sağlayabilir ve sunucuyu ping edebilir, veri paketlerinin rotasını analiz edebilir ve alanlar hakkında bilgi görüntüleyebilir ve tüm etkin bağlantıları inceleyebilirsiniz.

Bir ağ yöneticisiyseniz, sizin için birçok içi kolaylaştıran ve tek bir ekrana toplamayı başaran NetAudit isimli bu programı denemeden geçmeyin.