NETGEAR Genie

NETGEAR Genie

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,489
  • DOSYA BOYUTU 43.93 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NETGEAR Inc.

Hem yerel ağ bağlantılarınızı hem de internet bağlantınızı izleyebileceğiniz bu uygulama ile ağ yönetimi daha kolay hale geliyor.

NETGEAR Genie programı bilgisayarınızın bağlı olduğu ağın durumunu kontrol etmenizi sağlayan ve aynı zamanda internet bağlantınız hakkında da sizi bilgilendiren ücretsiz ve kullanımı kolay bir ağ yöneticisi. Programın içerisinde bulunan pek çok farklı kategori sayesinde istediğiniz ağ bilgilerine kolayca erişebiliyor ve yönetimini daha kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Uygulamayı açtığınızda otomatik olarak size ağ haritasını çıkartıyor ve istediğiniz bir web sitesinin indirme hızını kontrol etmenize yardımcı oluyor. Böylece sahip olduğunuz internet bağlantısının farklı sunucu ve coğrafi konumlarda ne kadar etkili olduğunu görebiliyorsunuz.

Aynı zamanda router ayarlarınızı da yapmanızı sağlayan NETGEAR Genie böylece manuel olarak router yönetim ekranına geçmeye çalışmanızı engellemiş ve işinizi kolaylaştırmış oluyor. Ağ üzerindeki bilgisayarlara yüksek trafik kullanımında engellemeler de getirebildiğiniz uygulama diğer ağ bilgisayarlarına bağlı olan yazıcılara erişmenizi de sağlıyor.

Özellikle sık sık yerel ağlar ve internet ağları ile uğraşmak zorunda olanların seveceğine inandığım NETGEAR Genie hem bedel istememesi hem de temiz ve kullanışlı yapısı ile favori programlarınızdan birisi haline gelebilir.