Karos Returns (windows)

Karos Returns

Karos Returns
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Karos Returns ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online RPG'dir

Karos Returns oyuncularıa fantastik bir macera sunan ve internet üzerinden diğer oyuncularla birlikte oynanabilen bir online rol yapma oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MMORPG olan Karos Returns'de Broccion adlı fantastik evrene konuk oluyoruz. 4 farklı ırkın yaşadığı Broccion uzun süren bir barış döneminin ardından tekrar ırklar arasında evrenin hakimiyeti için çıkan bir savaşa ev sahipliği yapmaya başlamıştır. Biz de bu savaşa kendi tarafımızı seçerek dahil oluyoruz ve maceraya atılıyoruz.

Karos Returns'da oyunculara insan, Shadow, Seroine ve Vaneese Human ırklarından birini seçme imkanı veriliyor. Bu ırklar altında da 7 sınıf seçeneğine sahibiz. Mystic, Bow Mistress, Blader, Paladin, Rogue, Sorceress ve Gunner sınıfları farklı savaş stillerine ve yetneeklere sahip. Kimi sınıflar büyü gücünde ustayken, kimileri yakın dövüşte, kimileri menzilli silahlarda veya gizlilikte usta. Ayrıca bu yetenekleri birleştiren sınıflar da mevcut. Oyuna kahramanımızı yaratıp başladıktan sonra açık dünyaya çıkıyoruz ve görevler alarak tamamlıyoruz veya zindanlara giriyoruz. Görevler bize tecrübe puanı kazandırıyor. Bu sayede seviye atlayarak kahramanımızı geliştiriyoruz.

Karos Returns içerisinde PvP de yer alıyor. Oyundaki arenalarda diğer oyuncularla savaşabiliyorsunuz. Oyunun grafiklerinin günümüze göre biraz düşük kaliteye sahip olduğu söylenebilir. Karos Returns'ün minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 2.66 GHZ Intel Core 2 Duo E6700 işlemci
  • GeForce FX 6200 veya Radeon 9600 ekran kartı.
  • DirectX 9.0c
  • İnternet bağlantısı
  • 5 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR