Liquid War 5.64 (windows)

Liquid War

Liquid War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Liquid Wars; ana hatlarıyla gerçek zamanlı bir strateji oyunu fakat bildiğiniz RTS?lerden çok çok farklı. Oyunda ne yönetmeniz gereken birimler, ne inşa etmeniz gereken binalar, ne de toplamanız gereken kaynaklar var.

Ancak zekanızı kullanarak bir strateji oluşturmalı ve stratejinizi gerçek zamanlı olarak diğer rakip ya da rakiplerinize karşı hızla uygulamalısınız.Görünüş olarak Liquid War,sınırlandırılmış labirentimsi bir haritada sürekli akıp duran sıvılardan ibaret.İşte bu farklı renklere sahip sıvılardan her birini oyunculardan biri yönlendiriyor.Amaçsa oldukça basit;diğer renkleri ortadan kaldırmak.Bunun için de sıvıların akış rejmini yönlendirmelisiniz.

Liquid War?ın hoş özelliği aynı anda 6 kişi tarafından oynanabiliyor olması.Lan ya da internet üzerinden gerçek rakiplerle kapışabileceğiniz gibi 5 adet bilgisayar rakibi oluşturup onlarla da kıran kırana mücadele verebilirsiniz.Hoş grafikleri,kendine özgü ?akıcı?oynanışı ve yüksek oynanabilirliği ile Liquid War kaçırılmaması gereken o oyunlardan biri.

Özellikle strateji severler en azından oyundaki radikal yaklaşımı görmek için bir göz atmalılar.

YORUMLAR