M3 FileRescuer Free 3.6 (windows)

M3 FileRescuer Free

3.6
M3 FileRescuer Free
ÜCRETSİZ
İndir 3.11 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki dosyaları yanlışlıkla sildiyseniz onları geri döndürebilmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarımızda gerçekleştirdiğimiz işlemler, kurulan programlar, sistem çökmeleri ve çok daha farklı nedenlerden dolayı bazen veri kayıplarıyla karşılaştığımız ve disklerimizde kayıtlı olanları kaybettiğimiz bir gerçek. Ancak genellikle bu veri kayıpları geri döndürülebilir durumlar oluyorlar ve gerekli programlar kullanıldığında silinen dosyaları döndürmek mümkün oluyor. Zira Windows dosyaları sildiği zaman o dosyaları yok kabul ediyor ve diskin üstünü temizlemek yerine o kısımları yeniden yazılabilir olarak belirliyor. Böylece zaman içerisinde veriler üzerine yazıldıkça ortadan kalkıyorlar ve artık kurtarılmaları imkansız hale geliyor.

M3 File Rescuer Free programı, henüz üzerine veri yazılmamış ancak silinmiş görünen dosyaları, dökümanları ve resimleri geri döndürebiliyor ve önemli bilgilerinizin kaybolmasına engel olabiliyor. Sadece formatlanmış disklerde değil, ham durumdaki disk bölümlerinde de işlem yapabilmesi ise onu pek çok programın önüne geçiriyor diyebilirim. Zira ham bölümler herhangi bir formatta bulunmadıkları için genellikle pek çok dosya geri döndürme programnı tarafından kullanılamazlar.

Aynı zamanda kurtarmak istediğiniz dosyalar üzerinde önizleme işlemi yapabilmesi sayesinde hangi dosya olduğundan emin olmadığınız verileri önceden görme ve buna göre kurtarma operasyonu başlatma şansınız da var. Program hem ücretsiz olarak sunuluyor, hem de oldukça başarılı bir şekilde silinen dosyaları geri getirebiliyor. Aynı zamanda çok kolay kullanılır ve anlaşılır bir arayüze sahip olması nedeniyle dosya kayıplarına karşı bilgisayarınızda bulundurmanız gerekenler arasında olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR