Malwarebytes Secure Backup 1.3.0.0010 (windows)

Malwarebytes Secure Backup

Malwarebytes Secure Backup
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki dosyalarınızı yedeklemek için kullanabileceğiniz bir programdır.

Günümüzde bilgisayarlar, akıllı telefonlarla birlikte elimiz ayağımız olmuş durumdalar. Neredeyse herşeyimizi bilgisayarlarda saklıyoruz. Önemli anların fotoğrafları, şifreler, parolalar, müzikler, filmler, değer verdiğimiz her şeye bilgisayarlarımız sayesinde erişebiliyoruz.

Fakat bazen ne olacağı belli olmuyo ve zaman zaman bilgisayarlarımız bizi yarı yolda bırakabiliyorlar. Virüs ya da başka herhangi bir sorun olduğunda da dosyalarımızı kurtarmak için çok geç kalmış oluyoruz.

İşte bu yüzden geç kalmamak için bir yedekleme programı kullanmak çok önemli. Size, başarılı güvenlik programlarının yapımcısı Malwarebytes tarafından geliştirilmiş Secure Backup uygulamasını öneriyorum.

Önemli dökümanlarınızı, müziklerinizi, fotoğraflarınızı ve dosyalarınızı kendi çevrimiçi veri merkezinde saklayarak güvenli bir şekilde yedekleyebileceğiniz bu uygulama ile daha sonra hepsini kolayca geri getirebilirsiniz.

Çevrimiçi saklandığı için güvenlik konusunda tereddütleriniz olabilir fakat uygulama askeri güvenlik seviyesi olarak bilinen üç aşamalı bir şifreleme sistemi kullandığı için bu konuda da içiniz rahat olabilir.

Ayrıca uygulama daha önceden herhangi bir virüs, Trojan ya da başka kötü amaçlı yazılım tarafından etkilenmiş olan ve yedeklediğiniz dosyaları geri indirmenize izin vermiyor. Bu yüzden de diğer yedekleme programlarından bir adım önde olduğunu söyleyebilirim.

Eğer siz de bu gibi durumlar için önleminizi önceden almak istiyorsanız, bu programı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR