Mirrors of Albion (windows)

Mirrors of Albion

Mirrors of Albion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mirrors of Albion, Windows cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz kaliteli gizli eşya bulma oyunlarından biri.

Mirrors of Albion, Windows 8 ve üzeri tablet / bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabildiğimiz gizli eşya bulma oyunları arasında ve Game Insight imzasını taşıyor. Kendimizi entrika, suç ve gizemlerle dolu mistik Viktorya dönemi İngiltere’sinde bulduğumuz ve konuşan bir kedinin Londra’da kaybolan eşini bulmaya çalıştığımız oyunda hikaye kadar karakterler ve mekanlar da ilgi çekici. 

Tüm platformlarda oynanabilir bir kayıp eşya bulma oyunu olan Mirrors of Albion, bizleri Viktorya dönemi İngiltere’sine götürüyor ve konuşan kedi Cheshire Jr, kaybolan kadının kız kardeşi ve müfettiş gibi çok sayıda karakterle gizemleri ortaya çıkarmaya çalışıyor ve görev esnasında çok sayıda yer geziyoruz.

Türkçe dil desteği ile gelmediğinden yabancı dil sorununuz varsa oynarken kesinlikle keyif alamayacağınızı (oynayamayacağınızı) düşündüğüm bir yapım olan Mirrors of Albion, oynanış olarak benzerlerinden farklılık göstermiyor. Her gizli eşya bulma oyununda olduğu gibi kayıp eşyaları bulmamızı zorlaştırmak adına özel olarak dizayn edilmiş bir odada aşağıda listelenen (Gizli objeler isim olarak veya gölge şeklinde gösteriliyor.) nesneleri bir bir bulmaya çalışıyoruz. Bulduğumuz nesneler listeden çıkarılıyor. Böylelikle zorla arayıp bulduğumuz nesneyi aramak için bir daha uğraşmıyoruz. Görev sonrası kazandığımız puan ise kayıp nesnelerin tümünü çıkarmamıza ve onları ne kadar sürede bulmamıza göre değişiyor. Hızlı ve seri bir şekilde bulduğumuz her nesne bize ekstra puan kazandırıyor.

Windows platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkan Mirrors of Albion, bu türden hoşlananlar için harika bir seçenek.

YORUMLAR