My Fast VPN 1.2 (windows)

My Fast VPN

1.2
My Fast VPN
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 1.66 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Fast VPN ile internette güvenli ve engelsiz bir şekilde gezinti yapabilirsiniz

My Fast VPN kullanıcılara engelli sitelere giriş yapma, kişisel bilgilerini koruma ve anonim gezinti yapma konusunda yardımcı olan bir VPN servisidir.

VPN servisleri temel olarak bilgisayarımızdan dışarıya giden internet trafiğini alarak başka coğrafi konumdaki bilgisayarlara yönlendirirler. Bu işlem sayesinde bulunduğunuz bölgede uygulanan internet engellerini ve internet sitelerinin koyduğu bölgesel engellemeleri aşabiliriz. Tıpkı trafiğimizin yönlendirildiği bilgisayardan internete bağlanıyormuşçasına internet üzerinde özgürce gezinti yapmamıza imkan tanıyan My Fast VPN syesinde bağlantı güvenliğimizi de sağlayabiliyoruz. My Fast VPN'in bağlantımızı yönlendirmesi sayesinde bilgisayarımıza özel olan IP adresi otomatik olarak gizleniyor ve kişisel bilgi hırsızlıklarının önüne geçilebiliyor.

My Fast VPN yasaklı sitelere giriş işlemini tek tıklamayla gerçekleştirebilmekte. Programın güzel yönü sizin için en hızlı bağlantıyı sunan VPN bağlantısını otomatik olarak tercih etmesi. Program arayüzü oldukça sade ve Windows 8'in metro arayüzünü hatırlatan bir görünüme sahip. Uygulama çalışırken sistem kaynaklarınızı yormuyor ve kolayca kontrol edilebiliyor.

Not: My Fast VPN'in sunduğu VPN hizmetinden yararlanabilmek için hesap yaratmanız gerekmektedir.

YORUMLAR