Northern Tale (windows)

Northern Tale

Northern Tale
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Northern Tale eğlenceli bir strateji oyunudur

Northern Tale viking temasına sahip olan ve Windows 8 ve üst sürümlerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Büyüler, cesaret ve mistik öğelerle süslenmiş bir hikayeye sahip olan Northern Tale'de herşey viking kralı Ragnar'ın uzun süren bir seferden sonra topraklarına dönmesiyle başlıyor. Ragnar kazandığı zaferlerin coşkusunu yaşamak için ailesiyle kavuşmayı hayal ederken evine döndüğünde topraklarının lanetlendiğini ve büyücü kızlarının kaçırıldığını görür. Bu işin arkasında ise şeytani güçlere hizmetkarlık eden bir cadı yatmaktadır. Ragnar zaman kaybetmeden maceraya atılır ve topraklarındaki laneti kaldırmak ve kızlarını kurtarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.Ragnar bu yolculuğunda yalnız değildir. Birçok farklı dost maceraları boyunca Ragnar'a yardım ediyor ve tehlikelerden korunmasına yardımcı oluyor. 

Northern Tale'de temel amacımız her bölümde cadının lanetleyerek kuruttuğu toprakların üzerindeki laneti bize verilen süre içerisinde yok etmektir. Bunun için yollardaki barikatları temizlemeli, çevredeki kaynakları toplamalı ve bu kaynakları yolumuzu açmak için kullanmalıyız. Ayrıca farklı binaları tamir ederek bu binaların ürettiği kaynakları bölümü geçmek için kullanabilmekteyiz.

Northern Tale oldukça hoş grafiklere ve ses efektlerine sahip. Oyun her yaştan oyuncu tarafından rahatlıkla oynanabilecek yapıda. Eğer strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız Northern Tale'yi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR