Not Enter - Kablosuz Ağ Kur (windows)

Not Enter - Kablosuz Ağ Kur

Not Enter - Kablosuz Ağ Kur
ÜCRETSİZ
İndir 0.23 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows 8 ve 8.1 bilgisayarlarınızda yerel ağ oluşturmak için kullanabileceğiniz Not Enter tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Microsoft'un Windows 8.1 ve 8 işletim sistemleri ile Windows'tan kaldırdığı özelliklerden en dikkat çekeni kendi kablosuz yerel ağınızı yayınlama özelliği olarak ortaya çıkmıştı ve bu bilhassa aynı evde birden fazla bilgisayarla kablosuz veri paylaşımı yapılması gerektiğinde kullanıcıların kilitlenmesine sebep oldu. Önceki Windows sürümlerinde kablosuz bağdaştırıcınızı kullanarak işletim sisteminin kendi araçlarıyla bir ağ oluşturabiliyor ve bu ağa diğer cihazlarınızdan kolayca bağlanabiliyordunuz.

Tabii ki bu sorunun üstesinden gelmek için hazırlanmış uygulamalar da ortaya çıktı ve bunlardan birisi de Not Enter programı. Direkt olarak Windows içerisinden kablosuz ağ oluşturmanıza imkan tanıyan program, kurduğunuz ağın şifreyle korunmasını da sağlıyor ve böylece yabancıların kendi yerel ağınıza giriş yapması engelleniyor.

Programın yerel ağı devam ettirmesi için simge durumuna küçültülmüş olarak çalışması yeterli oluyor ancak tamamen kapatırsanız ağ da kapanıyor. Ayrıca bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda ağın bir daha açılması gerekiyor. Bu nedenle otomatik olarak devamlı yerel ağlar oluşturmak istiyorsanız biraz daha karmaşık programlara ihtiyaç duyabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulması ve neredeyse anında kullanılabilecek kadar basit bir arayüze sahip olması sayesinde kesinlikle kablosuz ağ yaratma ihtiyaçlarınız için denemeniz gerekenlerden bir tanesi.

YORUMLAR