Nsauditor Network Security Auditor 2.8.4 (windows)

Nsauditor Network Security Auditor

Nsauditor Network Security Auditor
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 10.00 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nsauditor Network Security Auditor, network yönetimi ve denetimi için gerekli tüm araçları biraraya getiren bir programdır.

Nsauditor Network Security Auditor ağ denetimi için tam kapsamlı bir araçlar bütününü sizin için biraraya getirir. Sistemdeki tüm ağ servislerini bulan program sayesinde ağların güvenliğini denetleyebilirsiniz.

TCP, UDP işlemleri, NetBios isimlerinin keşfi, MS SQL server denetimi, adware taraması ve takibi gibi işlemler program sayesinde kolaylıkla yapılabilir. Gerçek zamanlı filtreleme ve analizleme sayesinde ağ güvenliği en üst seviyede kalır. Program, web proxy taraması, şifre denetimi, IP adres kontrolü, 45'den fazla tarama ve denetleme aracı, DNS ve WHOIS denetimleri, e-posta doğrulama, HTTP trafik dinamosu hizmetleriyle tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasitedir. Raporlamalarla tüm denetimleri raporlamalarla sunan program bu raporları HTML ve XML formatında verebilir.

Ağ denetimi ve güvenliği için çok kompleks bir paket sunan Nsauditor Network Security Auditor sizin yerinize tüm denetimi üstleniyor.

YORUMLAR