ONRAID (windows)

ONRAID

ONRAID
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ONRAID online olarak oynanan bir aksiyon oyunudur

ONRAID eğer eski bilgisayarlarınızda bile rahatça oynayabileceğiniz bir online aksiyon oyunu arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir oyun.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan ONRAID'de uzayın derinliklerine gidiyoruz ve bir takım kirli işlerle uğraşıyoruz. Bu kirli işleri gerçekleştirebilmek için de arkadaşlarımızın yardımına ihtiyaç duyuyoruz. Oyuna başlarken her oyuncu kendisine bir kahraman seçiyor. 9 farklı kahraman sınıfının yer aldığı oyunda bu sınıflar kendilerine has avantajlara ve dezavantajlara sahipler.

ONRAID'i 4 farklı oyun modundan birini seçerek oynayabilirsiniz. Bu oyun modlarının bazılarında takımlar kuruyor ve belli hedefleri gerçekleştirmek için diğer oyuncularla savaşıyorsunuz. Bazen de diğer oyuncularla birlikte kuvvetli bölüm sonu canavarlarına karşı savaşabiliyorsunuz. Topladığınız eşyalarla kendi silahlarınızı yaratmanıza ve kahramanınızın görünümünde değişiklikler yapmanıza imkan veriliyor.

Bir platform oyunu gibi 2 boyutlu olarak oynanan ONRAID düşük sistem gereksinimlerine sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi

- 2 GHz çift çekirdekli işlemci

- 4 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 11

- İnternet bağlantısı

- 800 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme


YORUMLAR