Port of Call (windows)

Port of Call

Port of Call
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Port of Call ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Port of Call eğer hikaye odaklı oyunları oynayarak bulmacaları çözmeyi seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir macera oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Port of Call'da hafızasını kaybetmiş bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Oyunda başladığımızda gözlerimizi küçük bir limanda açıyoruz. BUraya nasıl geldiğimiz ve kim olduğumuz hakkında hiç bir fikrimiz olmadığı için etrafımızı keşfetmemiz gerekiyor. Dışarıya adım attığımızda karşımıza ilk çıkan kişi ise ihtiyar ve huysuz bir adam. Bu ihtiyara daha soru soramadan bizi hemen sahip olduğu feribotta çalışmakla görevlendiriyor. Bu geminin hiç de göründüğü gibi sıradan bir gemi olmadığını gemiye adım attığımızda öğreniyoruz. Gemide yolculuk eden yolcuların bazıları bizim geçmişimiz hakkında bizden daha fazla bilgi sahibi oldukları için geminin her yerini keşfetmemiz gerekiyor.

Port of Call keşif üzerine kurulu ve oyunculara hikayeyi bir sunucunun ağzından aktaran bir oyun. Oyunda bulmacaları çözdükçe hikaye zincirinde ilerliyoruz ve sunucu bize oyunun ilginç hikayesinden kesitler seslendiriyor. Port of Call'ın grafikleri cell-shade tarzında; yani oyun 3 boyutlu bir çizgi roman görünümüne sahip. FPS kamera açısının kullanıldığı oyunun sistem gereksinimlerinin düşük olması eski bilgisayarlarda bile akıcı olarak çalışabilmesini sağlıyor. Port of Call'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • Intel i3 işlemci
  • 1 GB RAM
  • Intel onboard ekran kartı
  • DİrectX 9.0
  • 326 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR