Radmin 3.5.2.1 (windows)

Radmin

Radmin
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    54,006

  • Üretici

    Famatech

Radmin internet araclığı ile bilgisayarlar arasında güvenli bir ağ ortamı oluşturabilmeniz için geliştirilmiş hızlı ve güvenilir bir uzaktan bilgisayar kontrol programı.

Radmin (Remote Administrator) popüler, ödül kazanmış ve güvenli bir uzaktan kontrol yazılımıdır. Program sizlere bilgisayarınızdan uzaktayken bile gerçek zamanlı bağlantı yaparak sanki onun klavye ve faresini kullanıyormuşsunuz gibi kontrol etme olanağı sağlayan profesyonel bir yardımcı araçtır. Aynı bilgisayara, istediğiniz birçok yerden uzaktan kontrol bağlantısı yapabildiğiniz Radmin ile dosya transferi, yazılı ve sesli haberleşme, mesajlaşma, telnet bağlantısı ve görüntüleme yapabilir, tam kontrol modları ve çoklu monitör desteği gibi diğer kullanışlı özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Radmin benzersiz bir DirectScreenTransfer (Direkt Görüntü Transfer) teknolojisi kullanarak en düşük işlemci kullanımı ile sizlere çok hızlı bir şekilde diğer masaüstü görüntüsünü aynı anda elde etmeniz için gerekli seçenekleri ve hızı sağlıyor.

Radmin Windows XP,Vista ve 7 işletim sistemlerine tam destek veriyor. Kullanıcı Hesap Kontrolü ve Hızlı Kullanıcı Değiştirme gibi yeni özellikler de barındıran program kullanıcı doğruluğunu modifiye edilmiş Diffie-Hellman 2048 bit'lik algoritmalarla sağlıyor. Gelişmiş 256-bit AES şifrelemesi de internet bağlantısı üzerinden yapılan bütün veri transfer işlemlerinde açık konumda kalarak güvenliği sağlıyor.

Diğer güvenlik özellikleri arasında Windows Security, IP Filtrelemesi, kendini test eden Code Defense, NTLM/Kerberos ve Aktif Klasör desteği gibi seçenekler barındıran program uzaktan pc kontrolü konusunda gelişmiş özellikler ve seçenekler ile profesyonel bir çözüm sunuyor.

YORUMLAR