Ragtag Adventurers (windows)

Ragtag Adventurers

Ragtag Adventurers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ragtag Adventurers arkadaşlarınızla birlikte bölüm sonu canavarlarına karşı savaşabileceğiniz bir aksiyon oyunu

Ragtag Adventurers, co-op mantığına dayalı, oyunculara eğlenceli ve taktiksel savaşlara katılma imkanı veren bir aksiyon oyunu.

Ragtag Adventurers, temel olarak MMORPG oyunlarında görmeye alışık olduğumuz bölüm sonu canavarı savaşlarını konu alıyor. Ragtag Adventurers'ın farkı ise sadece bölüm sonu canavarı savaşlarına yer vermesi; yani bölüm sonu canavarlarına erişebilmek için yüzlerce düşmanı kesmeniz gerekmiyor. Arenaya çıkıyorsunuz ve karşınıza gelen bölüm sonu canavarını arkadaşlarınızla birlikte takım olarak kesmeye çalışıyorsunuz. Böylece direkt olarak aksiyonun içine giriyor ve angarya savaşlarla uğraşmadan eğlenceli bir şekilde vakit geçirebiliyorsunuz.

Ragtag Adventurers'ı dilerseniz aynı bilgisayar üzerinde arkadaşlarınızla birlikte, dilerseniz online olarak diğer oyuncularla birlikte oynayabilmektesiniz. Oyundaki savaşlara başlamadan önce kendimize bir kahraman seçiyoruz. Kahramanlar tank, paladin, mage ve demoness fighter gibi sınıflara ayrılıyorlar ve farklı oyun stilleri sunuyorlar. Bölüm sonu canavarı savaşlarını kazanabilmek için kahramanınızın yeteneklerini iyi bilmeli ve taktiksel olarak bu yetenekleri kullanmanız gerekiyor.

Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilmiş olan Ragtag Adventurers, buna bağlı olarak tatmin edici bir grafik kalitesine sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHz çift çekirdekli işlemci

- 2 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 650 veya AMD Radeon R7 250 ekran kartı

- DirectX 10

- 1 GB boş depolama alanı

YORUMLAR