Reuschtools CopyCD 1.2 (windows)

Reuschtools CopyCD

1.2
Reuschtools CopyCD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    266

  • Üretici

    Arndt Reusch eK

CD, DVD ve Blu-Ray kopyalama işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmek için ücretsiz olan bu programı kullanabilirsiniz.

Reuschtools CopyCD programı, bilgisayarınızı kullanarak elinizdeki veri disklerini kopyalayabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Her ne kadar adından sadece CD kopyalamak için hazırlandığı gibi bir izlenim oluşsa da, bilinen tüm popüler disk formatlarını destekliyor ve böylece yedeklerinizi hemen çoğaltabiliyor ve aynı diskten birden fazla elde edebiliyorsunuz.

Programın çok kolay bir şekilde kurulması sayesinde hemen işlemlere başlayabilirsiniz. Arayüzünün de basit ve kolay tasarlanması ile CD, DVD ve Blu-Ray disklerinizi kolayca kopyalayabilirsiniz. Deneyimsiz kullanıcıların bile işlemler sırasında bir sorun ya da zorluk yaşayacağını sanmıyorum.

Disklerinizde bulunan müzikleri, dökümanları ve fotoğrafları sorunsuzca birebir şekilde kopyalayabilen program, maalesef filmler kopya korumalı oldukları için filmler üzerinde klonlama işlemini gerçekleştiremiyor. Dilerseniz elinizdeki ISO dosyalarını da disklere yazabilir ve böylece bilgisayarınızda yer kaplayan ISO'lardan kurtulabilirsiniz.

Gerçekleştirilen kopyalama işleminin tamamen birebir olduğundan emin olmak isterseniz de yine doğrulama işleminin düzeyini seçebilir, böylece sorunsuz bir kopyalama olup olmadığını veri karşılaştırmaları ile test edebilirsiniz.

YORUMLAR