ROKH (windows)

ROKH

ROKH
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ROKH açık dünya tabanlı bir sandbox oyunudur

ROKH eğer uzaya ve bilim kurgu hikayelerine merak duyuyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz açık dünya tabanlı, MMO yapısına sahip bir sandbox oyunu.

Oyuncuları Mars gezegenine konuk eden ROKH, uzman bir ekip tarafından hazırlanan bir oyun. Thief, Half Life 2, Dishonored, Age of Conan ve Assassin's Creed gibi oyunlarda çalışmış geliştiricilerin elinden çıkan ROKH, bize zorlu bir hayatta kalma mücadelesi sunuyor. Oyunda Mars'a ayak basan araştırmacıların yerine geçiyoruz ve bu gezegende daha önceden yaşamakta olan insan kolonisinin gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğuna tanık oluyoruz. Oyuncular bu bilinmeyen tehlikelerle dolu kızıl gezegende hayatta kalabilmek için birlikte çalışmak zorunda.

ROKH, Minecraft'ın oyun mekaniklerini uzay temasıyla birleştiriyor. Oyuncular ROKH'da açık dünyayı keşfederek değerli kaynakları bulabiliyorlar. Bu kaynakları kullanarak kendinizie güvenli sığnaklar ve işinize yarayacak aletler inşa etmeniz gerekmekte.

ROKH'da hayatta kalabilmek için üc şeye ihtiyaç duyuyoruz; yemek, su ve oksijen. Ayrıca sıcak, soğuk, radyasyon ve sakatlıklar da dikkat etmemiz gereken öğeler. Unreal Engine 4 ile geliştirilen ROKH, buna bağlı olarak kaliteli grafikler sunuyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit işletim sistemi (Service Pack 1 yüklü Windows 7 ve üst versiyonları)

- 2 GHz çift çekirdekli 64 bit işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB video belleğe sahip DirectX 10 destekli ekran kartı

- DirectX 10

- 40 GB boş depolama alanı

YORUMLAR