Run-Command 2.36 (windows)

Run-Command

Run-Command
ÜCRETSİZ
İndir 0.06 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızda bulunan programları çok daha hızlı ve kolay bir şekilde açabilmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Run-Command uygulaması, Windows'un kendi içerisinde yer alan çalıştır butonuna alternatif olarak üretilmiş bir uygulama çalıştırma konsolu. Standart çalıştır aracına göre biraz daha fazla özellik barındıran programın getirdiği bu işlevlere ihtiyaç duyanlar eminim ki olacaktır.

Programda bulunan bu ek özelliklerden en çok dikkat çekenleri arasında Windows araçlarına hızlı erişim olanağı gelmektedir. Özellikle görev yöneticisi, sistem özellikleri, kayıt defteri, komut satırı ve bilgisayar yönetimi araçlarına sağlanan bu kısayollar sayesinde Windows menüleri arasında dolaşıp durmaya bir son verebilirsiniz. Tabii ki bunlar dışında da ekranınıza koyabileceğiniz diğer kısayollar favoriler menüsü altında listelenmiş durumda.

Tüm programları sadece tek bir arayüz kullanarak açabilmenizin yanında, açmak istediğiniz uygulamaları admin yetkilerine sahip olarak çalıştır penceresinden açmanın tek yolu da bu Run-Command uygulaması diyebilirim.