Shotgun Farmers (windows)

Shotgun Farmers

Shotgun Farmers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shotgun Farmers bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Shotgun Farmers sıradışı oyun mekanikleriyle fark yaratan ve oyunculara oldukça ilginç online karşılaşmalar yapma imkanı veren bir FPS oyunu.

Aynı anda 16 oyuncunun savaşabilmesine imkan tanıyan bir oyun olan Shotgun Farmers, isabet oranınızın olduka önemli bir oyun. Shotgun Farmers'ın oyun mantığı tarlada mısır yetiştirir gibi silah yetiştirmek üzerine kurulu. Oyunda mermileriniz düştükleri yerde bir bitkiye dönüşüyor ve bu bitki toplandığında size silah veriyor. Bitkinin ne kadar büyümesine izin verirseniz de o kadar çok mermi sahibi oluyorsunuz. Yani Shotgun Farmers'da oyuncular ateş ettiklerini hasat ediyorlar. Düşmanınıza nişan alıp ıskaladığınızda bu ıskalanmış mermiler size silah olarak geri dönüyor.

Shotgun Farmers'da silahılarınızın şarjörünü doldurmanıza gerek yok. Bunun yerine kendi mermilerinizi ekerek yetiştirmeniz gerekiyor. Oyunda bir keskin nişancı size ateş edip ıskaladığında yetişen keskin nişancı tüfeğini toplayarak durumu eşitleyebiliyorsunuz.

Shotgun Farmers içinde 5 farklı oyun modu yer alıyor ve oyuncular, karakterlerinin görünümünü ve silahlarını özelleştirebiliyorlar.

Shotgun Farmers'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHz işlemci

- 2 GB RAM

- Intel HD3000, Nvidia GeForce GT8600 veya eşdeğer özelliklere sahip bir ekran kartı

- DirectX 11

- 1 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

YORUMLAR