SteelSoft Internet Radio 7.4 (windows)

SteelSoft Internet Radio

7.4
SteelSoft Internet Radio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,949

  • Üretici

    Steelsoft

SteelSoft Internet Radio, internet üzerinde yayın yapan binlerce radyo istasyonunu dinleyebileceğiniz ücretsiz bir radyo programıdır.

SteelSoft Internet Radio, kullanıcıların çevrimiçi olarak internet üzerinde yayın yapan binlerce radyo istasyonunu dinlemesine olanak sağlayan ücretsiz bir radyo programıdır.

Hip hop, jazz, rock, klasik ve daha birçok farklı müzik türünde listelenmiş olan binlerce çevrimiçi radyo istasyonuna kolayca ulaşabileceğiniz ve kendi seçeceğiniz türde müzikleri dinleme şansı bulacağını program oldukça kullanışlıdır.

Sadece türlere göre radyo istasyonlarını ayırmanın dışında, farklı ülkelere göre de dinlemek istediğiniz radyo istasyonlarını filtreleyen program, bu özelliği sayesinde, diğer rakiplerine göre öne çıkmaktadır.

Aynı zamanda oldukça sade ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, bu sayede her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sistem kaynaklarını da neredeyse hiç kullanmıyor diyebileceğimiz kadar az kullanan SteelSoft Internet Radio, bu sayede bilgisayırınız üzerinde herhangi bir takılma, donma ve kitlenmeye neden olmaz.

Her ne kadar gelişmiş özelliklere sahip olmasa da kullanıcılara sunmuş olduğu basit kullanım sayesinde oldukça iyi bir internet radyosu alternatifi olan SteelSoft Internet Radio'yu tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

YORUMLAR