Paytak Tv

Paytak Tv

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,352
  • DOSYA BOYUTU 13.67 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fixjoy Bilişim

Paytak Tv, çevrimiçi olarak televizyon kanallarını izleyebileceğiniz ve radyo kanallarını dinleyebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Paytak Tv, kullanıcıların bilgisayarlar ortamında çevrimiçi olarak televizyon kanallarını izleyebilecekleri ve radyo yayınlarını dinleyebilecekleri ücretsiz ve oldukça kullanışlı bir radyo televizyon programıdır.

Oldukça sade ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Programın ana ekranının sol üst köşesinde yer alan TV, radyo ve oyun sekmeleri yardımıyla istediğiniz içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz. Örneğin televizyon kanallarını izlemek istiyorsanız TV, radyo kanallarını dinlemek istiyorsanız radyo veya farklı flash oyunlar oynamak istiyorsanız oyun sekmesi altında ihtiyacınız olan içerikleri bulabilirsiniz.

TV sekmesi altında genel, dini, sinema, ekonomi, haber, spor, müzik, moda, çocuk ve daha birçok kategori altında yer alan farklı kanalları izleme şansına sahip olacaksınız.

Radyo sekmesi altında da TV sekmesi altında olduğu gibi birçok farklı kategoride radyo kanalı sizleri bekliyor. Pop, arabesk, slow, nostalji, yabancı, oyun havası ve daha birçok kategori radyo sekmesi altında yerini almış durumda.

Tüm bunların dışında boş zamanlarını eğlenceli şekilde değerlendirmek isteyen kullanıcılar, oyun sekmesi altında en eğlenceli oyunları oynayabilirler.

Sonuç olarak çevrimiçi televizyon ve radyo izlemek isteyen kullanıcılar için mükemmel bir çözüm sunan Paytak TV'yi tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.