freeRadio

freeRadio

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,342
  • DOSYA BOYUTU 0.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PipisCrew

freeRadio, favori radyo kanallarınızı dinleyebileceğiniz ücretsiz ve basit bir radyo dinleme programıdır.

freeRadio, özellikle müzik dinlemeyi seven kullanıcılara favori radyo kanallarını dinleme şansı sunan oldukça kullanıcı dostu bir radyo dinleme programıdır.

Kullanımı oldukça kolay olan program, sistem tepsisinde sessiz sedasız bir şekilde çalışacaktır ve ihtiyacınız olması durumunda freeRadio'nun ikonuna tıklayarak programın ana penceresine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yüzlerce farklı radyo kanalını kullanıcılara sunan program yardımıyla kanal listesi üzerinde yer alan radyo yayınlarından istediğinize çift tıklayarak, sevdiğiniz müzikleri dinlemeye başlayabilirsiniz.

Oldukça sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program üzerinde yer alan ses butonu yardımıyla sesi açabilir veya azaltabilirsiniz. Yine program arayüzü üzerinde yer alan durdurma butonu yardımıyla anlık olarak dinlemekte olduğunuz radyo yayınını sonlandırabilirsiniz.

Yine program üzerinde yer alan kalp butonu yardımıyla, sevdiğiniz radyo istasyonlarını favorileriniz arasına ekleyebilir ve ilk sırada yer vereceğiniz radyo kanalını programı her çalıştırdığınızda otomatik olarak açılacak olan varsayılan kanal olarak belirleyebilirsiniz.

Tüm bu güzel özelliklerin dışında program içerisine kendiniz ne yazık ki yeni bir radyo istasyonu ekleyemiyorsunuz.

Farklı ülkelere ait radyo kanalları üzerinde sevdiğiniz müzikleri dinlemek için kullanabileceğiniz basit bir radyo programı olan freeRadio'yu alternatif bir radyo çalar olarak deneyebilirsiniz.