onlineTV Free

onlineTV Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,961
  • DOSYA BOYUTU 4.52 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Concept Design

onlineTV Free, favori televizyon kanallarınızı izleyebileceğiniz ve favori radyo kanallarını dinleyebileceğiniz ücretsiz bir radyo/televizyon programıdır.

onlineTV Free, bilgisayarınız üzerinde sadece bir kaç tıklamayla internet üzerindeki televizyon kanallarını izleyebileceğiniz ve radyo kanallarını dinleyebileceğiniz oldukça başarılı bir programdır.

Aynı zamanda izlemekte olduğunuz televizyon veya radyo yayınlarını bilgisayarınıza kaydetmenize de olanak sağlayan program, kaydetmiş olduğunuz yayınları istediğiniz zaman tekrar izleyemenize de yardımcı olur.

Televizyon izleme, radyo dinleme ve program içerisinde yer alan diğer özellikler oldukça düzenli bir şekilde programın kullanıcı arayüzü üzerine yerleştirilmiştir. Basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde her seviyeden bilgisayar kullanıcısı onlineTV Free'yi hiç zorlanmadan kullanabilir.

Tüm bu saydığım özellikler dışında program içerisinde yer alan Music 2 Go adlı özellik yardımıyla kullanıcılar müzik dosyalarını USB bellek, iPod, PSP, PDA, CD ve DVD üzerine kopyalayabilirler.

Her ne kadar çok fazla televizyon kanalı ve radyo kanalını içerisinde barındırmıyor olsa da sahip olduğu gelişmiş özellikler nedeniyle onlineTV Free'yi tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.