FM Live

FM Live

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,692
  • DOSYA BOYUTU 87.33 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Samuel Gaisie-Yeboah SOFTRECKON

FM Live, radyo kanallarını yüksek kalitede dinlemenize olanak sağlayan modern görünümlü bir internet radyosu programıdır.

FM Live, radyo kanallarını yüksek kalitede dinlemenize olanak sağlayan, modern görünümlü, gelişmiş özelliklere sahip ve ücretsiz bir internet radyosu programıdır.

Kullanıcılara farklı bir deneyim sunmak için farklı renklerle gösterilen ayarlar menüsüne sahip olan program Windows 8 entegrasyonu ve modern arayüzüyle de dikkat çekmektedir.

Dünya üzerindeki tüm radyo istasyonlarının yayınlarını dinleyebileceğiniz farklı kategoriler altında listelenen yayın akışlarından, istediğinizi seçerek hemen dinlemeye başlayabilirsiniz.

Diğer taraftan basit medya oynatıcısı sayesinde istediğiniz tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilir, kendi popüler radyo listenizi hazırlayabilir ve çok daha fazla özelliğe program üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda radyo yayınlarını WAV formatında kaydetmenize de olanak sağlayan FM Live'ın bu özelliği sayesinde favori şarkılarınız veya radyo programınız çıktığı zaman kayıt tuşuna basarak bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.

Sonuç olarak kaliteli bir interet radyosu programına ihtiyacınız varsa FM Live'ı mutlaka denemenizi öneririm.