Streamus 0.171 (windows)

Streamus

Streamus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,563

  • Üretici

    Streamus.com

Streamus, Google Chrome tarayıcı kullanıcılarının YouTube üzerinden tıpkı Winamp gibi şarkı listeleri oluşturarak dinleme fırsatı sunan başarılı bir eklenti.

Streamus, Google Chrome'a ücretsiz olarak ekleyip kullanabileceğiniz basit bir müzik dinleme eklentisi. Fakat basit olmasına rağmen sunmuş olduğu özellikler gerçekten mükemmel. Özellikle YouTube üzerinden müzik dinlemeyi sevenlerin gerçekten işine çok fazla yarayacak olan bir eklenti diyebilirim.

YouTube üzerinde yeni şarkılar keşfetme ve şarkılardan çalma listeleri oluşturma olanakları sunan eklenti, sadece müzik dinlemek isteyenlere yönelik geliştirilmiş. Tek bir kişi tarafından geliştirilen eklenti hem ufak boyutu ile Chrome tarayıcınızı yavaşlatmıyor hem de kolayca müzik dinleme keyfi yaşamanızı sağlıyor.

İstediğiniz şarkıları bulabilmek için arama yapmanız yeterli. Yapacağınız aramalar sonucunda eklenti sayfasının solunda listelenen şarkıların tümünü oynat seçeneğini kullanabileceğiniz gibi sadece istediğiniz şarkıyı da açabiliyorsunuz.

YouTube'un kendi liste oluşturma özelliği olmasına rağmen, bilgisayarı donanımsal açıdan çok güçlü olmayan kullanıcılar bir sekme üzerinde sürekli video açık olmasından dolayı problem yaşayabiliyor. Streamus ile bu sorunu çözerek sadece eklenti ile müzik dinleyebiliyor ve sınırsız çalma listesi oluşturabiliyorsunuz. Farklı müzik türü ve kategorilerine yönelik hazırlayacağınız listeler sayesinde oyun oynarken yada çalışırken istediğiniz müziklere kolayca erişebilirsiniz.

Chrome arama çubuğuna Streamus yazdığınızda direkt olarak algılanarak işlem yapme ve şarkı ekleme gibi seçenekler karşınıza çıkıyor. Basit fakat bir o kadar da güzel bir eklenti olan Streamus'u ücretsiz olarak indirip mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR