Sunrider: Mask of Arcadius (windows)

Sunrider: Mask of Arcadius

Sunrider: Mask of Arcadius
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sunrider: Mask of Arcadius uzayda geçen bir strateji oyunudur

Sunrider: Mask of Arcadius, anime tarzındaki grafikleriyle öne çıkan bir strateji oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Sunrider: Mask of Arcadius'da uzaya yolculuk ederek uzun bir maceraya atılıyoruz. Oyunda Kayto Shields adlı bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımızın anavatanı düşmanları tarafından tamamen yok edilmiş, ve ülkesi işgal altına alınmıştır. Kayto Shields ise tecrübesiz bir komutan olarak galaksideki bütün yaşamı sonlandırmaya çalışan düşmana karşı tek umuttur. Kayto Shields'in uzay gemisi Sunstrider'a atlayarak giriştiği bu kahramanlık öyküsünde ona yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Sunrider: Mask of Arcadius'da ilk işimiz kendi savaş robotlarımızı yönetecek pilotları bir araya getirmek. Bu adımdan sonra ise sıra müttefiklerimizle ilişkilerimizi güçlendirmeye geliyor. Müttefiklerimiz ile ne kadar yakınsak bize o kadar çok destek olmaktalar. Savaşlarda sahip olduğumuz savaş robotlarını kullanıyoruz. Geliştireceğimiz yeni teknolojiler robotlarımızın savaştaki başarılarını belirliyor; bu nedenle robotlarımızı sürekli güçlendirmemiz gerekiyor. Sınırlı kaynaklarımızı yeni silahlar, savaş zırhları, ve diğer teknolojiler arasında düzgün bir şekilde dağıtmamız gerekmekte.

Sıra tabanlı savaş sistemine sahip Sunrider: Mask of Arcadius'un el çizimlerinden oluşan grafikleri var. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • Intel i3 işlemci
  • 3 GB RAM
  • DirectX 10
  • 850 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme