SwapWall 3.4 (windows)

SwapWall

3.4
SwapWall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    714

  • Üretici

    Dmitry Belyakov

Windows masaüstü duvar kağıtlarınızı otomatik olarak değiştirmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarlarımızın masaüstü arkaplan resimlerini değiştirmeyi genellikle unutuyor ya da zaman zaman unutuyoruz. Devamlı aynı görüntünün bulunması bir süre sonra canınızın sıkılmasını sağlayacaktır ve bu nedenle Windows'un bu konuda biraz uğraştırıcı olmasının dezavantajlarından kurtulabilmek için SwapWall gibi uygulamalar geliştiriciler tarafından hazırlanıyor.

SwapWall, ücretsiz olarak sunulan ve yeterince basit bir arayüze sahip olan masaüstü arkaplan resmi değiştirme uygulamalarından bir tanesi. Devamlı manuel olarak resimleri değiştirmekten sıkılanların tercih edebilecekleri program, belirlediğiniz klasörlerde yer alan resimlerin döndürülerek masaüstünün her zaman daha hareketli bir şekilde kalmasına yardımcı oluyor.

Arkaplan resimlerini değiştirmek için tek yapmanız gereken hangi zaman aralıklarında bu işlemin gerçekleştirileceğini belirlemek ve aynı zamanda kendiniz değiştirebilmek için kullanacağınız kısayolu belirlemek. Böylece programın arayüzünü açmadan tek bir tuşla bir sonraki masaüstü arkaplanına da ulaşabiliyorsunuz.

Program otomatik olarak Windows başlangıcında devreye giriyor ve bu sayede her bilgisayarı açtığınızda yeniden başlatarak arkaplan döngüsünü başlatmanıza gerek kalmıyor. Sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanabilmesi nedeniyle bilgisayarınızda performans sıkıntılarına sebep olmayacağını da belirtmek gerek.

YORUMLAR