Syncovery 7.76 (windows)

Syncovery

Syncovery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    199

  • Üretici

    Super Flexible Software Ltd. & Co. KG

Syncovery sayesinde bilgisayarınızdaki dosyaları zamanlanmış olarak yedekleyebilirsiniz.

Syncovery programı, bilgisayarında yer alan dosyaları kolayca yedeklemek ve böylece veri güvenliğini sağlamak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış ücretsiz bir program. Kolay kullanılabilen yapısı ve geniş seçenekleri sayesinde kullanıcıların oldukça beğenecekleri yedekleme araçları arasına gireceğini düşünüyorum.

Programın en dikkat çekici yanı, hem manuel olarak hem de otomatikleştirilmiş bir şekilde klasör ve dosyalarınızın devamlı olarak başka sürücülere senkronize edilmesi. Böylelikle hem bilgisayarınızdaki başka disklerde dosyalarınızın birer kopyasını tutabiliyor, hem de online depolama servisleri, hatta FTP adresleri üzerinde yedeklemeye devam edebiliyorsunuz. Dolayısıyla oldukça geniş yedekleme konumu seçeneklerinden faydalanabileceğinizi söyleyebilirim.

Aynı anda 10 dosyaya kadar kopyalama desteği sunan Syncovery, böylelikle yedekleme operasyonlarının tercihinize göre çok hızlı veya daha sakin bir şekilde gerçekleştirilmesine izin veriyor. Dilerseniz direkt yedekleme işlemlerini kendiniz başlatabiliyor, dilerseniz de belli aralıklarla otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Eğer yedeklenen dosyalarınızın az yer kaplamasını istiyorsanız kullanabileceğiniz ZIP olarak yedekleme özelliğinin yanında güvenli dosya aktarımı için şifrelenmiş transfer seçenekleri de yine Syncovery tarafından sunuluyor. 256 bit AES şifreleme desteği sayesinde herhangi birisinin dosyalarınıza erişim sağlaması da imkansız.

Devamlı olarak senkronize edilen klasör ve dosyaların konumunu değiştirdiğinizde, diğer programların aksine dosyayı silip yeniden oluşturmayan ve direkt olarak sizin yaptığınız kopyalama işlemini uygulayan program, bu sayede akıllı takip özelliğini başarıyla kullanıyor. Her defasında aynı dosyaları tekrar tekrar kopyalamak istemeyen kullanıcılar için bu yeteneğin oldukça etkili çalıştığını söylemek gerek.

Yeni ve etkili bir dosya yedekleme programı arayanların denemeden geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR