VisualCron 7.7.8 (windows)

VisualCron

VisualCron
ÜCRETSİZ
İndir 69.53 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VisualCron, Windows işletim sistemi yüklü olan bilgisayarlarınız üzerinde görev yönetimi yapmanızı sağlayan yararlı bir yazılım.

VisualCron, PC'leriniz üzerinde dosya ve script düzenleme, döküman transferleri, masaüstü makro kayıtları, SQL düzenlemeleri ve gözetleme yapmanızı sağlayan ücretsiz bir görev yöneticisi programı.

Pek çok işe yarayan program, temel olarak bir çok işi görev olarak atarak otomatik şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Böylece hem hata yapmadan işlemlerinizi yapabiliyor hem de zaman tasarrufu sağlayabiliyorsunuz.

Program çok karışık gözükmesine rağmen kullanımının oldukça basit olduğunu söyleyebilirim. Fakat Türkçe dil desteği olmadığı için tecrübesiz bilgisayar kullanıcıları programı kullanırken biraz zorlanabilir. Fakat arayüze alıştıktan sonra sorunsuz olarka programlama bilmeseniz bile rahatlıkla kullanabileceğinizi düşünüyorum.

Windows üzerindeki pek çok işlemi otomatik şekilde görev haline getirebilmenizi sağlayan VisualCron, sürekli olarka tekrarlanması ya da uzun aralıklarla yapılması gereken işlemleriniz için ideal çözüm. Kullanıcı hatalarını ortadan kaldıran ve işlemlerinizi halleden program aynı zamanda sistem problemlerini farkederek başa çıkabiliyor ve çözebiliyor.

Gelişmiş özelliklere sahip olan bir görev yöneticisi programına ihtiyaç duyuyorsanız fakat deneyimim yoık kullanamam diye düşünüyorsanız, VisualCron sizin için güzel bir başlangıç oalcaktır. Programı hemen ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR