WallpaperChanger 1.1.5225.33662 (windows)

WallpaperChanger

WallpaperChanger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,568

  • Üretici

    Dmitry Borisov

Bilgisayarınızın masaüstü duvar kağıdını otomatik olarak değiştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

Windows bilgisayarlarımızın masaüstü resmi her bilgisayar açılışında ya da günlük kullanım sırasında sık sık karşımızda olduğu için burada yer alan görsellerin ne olduğu oldukça önem kazanıyor denilebilir. Fakat aynı görselin uzun süre durması can sıkıcı olabiliyor ve bu görsellerin manuel olarak değiştirilmesi de sürekli efor sarfetmemize neden oluyor.

Dolayısıyla bu durumun önüne geçebilmek için kullanabileceğiniz bazı uygulamalar mevcut ve bunlardan bir tanesi de WallpaperChanger programı. Program sayesinde kendi belirlediğiniz aralıklarla masaüstü resminizin otomatik olarak değiştirilmesini sağlayabilir, masaüstü resmini düşünmek zorunda kalmadan tüm işlerinizi yapabilirsiniz.

Program otomatik olarak Windows'un arkaplanında çalışıyor ve herhangi bir şekilde çalışmalarınıza engel olmuyor. Kendi belirlediğiniz klasör içerisinde yer alan resimlerin kullanılmasını sağlayabildiğiniz için arkaplan değişimlerinde sürprizlerle karşılaşmak da imkansız.

Aynı zamanda Windows'ta bulunan tüm arkaplan yerleştirme seçenekleri de programda mevcut ve böylece resimlerin oran orantılarını bozmadan değişim işlemleri gerçekleşiyor. Sistem kaynaklarını da verimli bir şekilde kullanan ve arayüz olarak sizi zorlamayacağına inandığım program, ücretsiz ve açık kaynak kodlu olarak sunuluyor.

YORUMLAR