WinMend Data Recovery

WinMend Data Recovery
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WinMend Data Recovery, yanlışlıkla silinen veya kaybolan dosyalarınızı geri getirebileceğiniz bir veri kurtarma programıdır.

Not: Yazılımın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

WinMend Data Recovery, Windows kullanıcılarının bilgisayarları üzerinden yanlışlıkla sildikleri dosyaları veya sabit diskleri üzerinden kaybolan dosyaları kurtarmalarına olanak sağlayan güçlü bir veri kurtarma programıdır.

Windows işletim sisteminin yer aldığı FAT12/FAT16/FAT32/NTFS/NTFS5 bölümler üzerinde silinen veya kaybolan verileri kurtarabilen program oldukça kullanışlıdır.

Farklı sabit diskler üzerindeki bölümleri, taşınabilir sabit diskleri ve hatta veri kartları üzerinde bile tarama yapabilen program, kullanıcıların kaybolan veya silinen tüm verilerini bularak, geri dönüştürebilmelerini sağlar.

Benzersiz veri kurtarma algoritması sayesinde oldukça hızlı bir tarama işlemi sonunda kaybolan tüm verilerinizi listeleyen program yardımıyla, kurtarmak istediğiniz dosyalarınızı seçerek geri getirebilirsiniz.

Kaybolan veya silinen verilerinizi geri getirebileceğiniz bir programa ihtiyacınız varsa WinMend Data Recovery'i deneyebilirsiniz.

WinMend Data Recovery Özellikleri:

  • Hızlı tarama
  • Tam tarama
  • Güvenli dosya kurtarma
  • Ters format