World's Dawn Demo (windows)

World's Dawn

World's Dawn
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 79.69 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World's Dawn keyifli bir çiftlik yönetme oyunudur

World's Dawn rahatlatıcı ve göze hoş görünen yapısıyla keyifli vakit geçirmenize yardımcı olan bir çiftlik oyunu.

Oyunculara kendi çiftliklerini yönetme ve sosyal etkileşime girme imkanı veren bir simülasyon oyunu olan World's Dawn'da sakin bir sahil kasabasına konuk oluyoruz. Oyundaki maceramız bu kasabaya hayatı getirmek ve kendi ekinlerimizi ve hayvanlarımızı yetiştirerek etrafı canlandırmaya niyetlenmemizle başlıyor. Bu serüvenimiz sırasında birçok arkadaşlık kurarak yardım alabiliyoruz.

World's Dawn'da çiftliğimizin gelişmesi için hayvanlarımızı beslememiz ve onların bakımını yapmamız, ekinlerimizi zamanında hasat etmemiz gerekiyor. Ayrıca festivaller gibi özel etkinliklere katılarak ürettiğimiz ürünleri tanıtıyoruz ve diğer üreticilerle yarışıyoruz. Balık tutma, maden arama, yemek yapma ve gizemli yerleri keşfetme gibi ekstra aktiviteler de oyuna zenginlik kazandırıyor.

World's Dawn'ın oldukça sevimli görünen bir simülasyon oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Kuşbakışı kamera açısıyla oynadığımız oyunda anime çizgi filmleri anımsatan bir görünüm mevcut. Oyun boyunca konuk olduğumuz sakin sahil kasabasında mevsimlerin değiştiğine tanık olabiliyoruz. Bu kasabada kendine has kişiliklere sahip olan 32 karakterle tanışıp etkileşime girebilmemiz mümkün. Bu karakterlerle etkileşime girdikçe ilişkilerimizi derinleştirebiliyoruz.

World's Dawn eski bilgisayarlarda bile rahatça çalışabilen bir oyun. World's Dawn'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 2.0 GHZ işlemci

- 512 MB RAM

- 90 MB boş depolama alanı