2020: My Country 1.6.0.60 (winphone)
2020: My Country
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    61

  • Üretici

    Game Insight

2020: My Country, dünya genelinde 17 milyondan fazla oyuncusu bulunan şehir kurma ve yönetme oyunu.

2020: My Country, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir şehir kurma ve yönetme oyunu. Şehrinizi göz alıcı gösteren yüksek kalitede grafikler ve animasyonlar sunan oyunda amacınız kendi metropolünüzü kurmak ve vatandaşların her daim mutlu olmasını sağlamak.

Dünya genelinde 17 milyondan fazla oyuncusu bulunan şehir simülasyonu oyununda bir yandan şehrinizi adım adım büyütürken diğer yandan deprem, sel, uzaylı istilası gibi çeşitli afetlere karşı halkı korumaya çalışıyorsunuz.

Kurduğunuz her bir binayı binlerce özellik ile özelleştirebileceğiniz, uçan arabalar yapabileceğiniz, arkadaşlarınızın inşa ettikleri binalara göz atabileceğiniz oyunda her şehir kurma oyununda olduğu gibi alıştırma bölümü ve çok sayıda es geçemediğiniz görev bulunuyor. Ayrıca binalar gerçek zamanlı kurulduğundan yavaş ilerliyor.

2020: My Country, her sezon ekstra içeriklerin eklendiği mobil oyunlar arasında yer alıyor. Şu an kış sezonunda olduğumuzdan oyunda yılbaşına özel yeni dekorasyon ve binalara rastlayabilir, şehrinize yılbaşı ağaçları dikebilir ve dekore edebilirsiniz.

YORUMLAR