Acil Durum Numaraları 1.2.0.0 (winphone)

Acil Durum Numaraları

Acil Durum Numaraları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    42

  • Üretici

    Skull Software

Başınız sıkıştığında ihtiyaç duyacağınız birçok numarayı Windows Phone cihazınıza suna ücretsiz bir uygulama.

Başınız sıkıştığında aramanız gereken numaraları ezberlemekte güçlük mü çekiyorsunuz? İtfaiye, Polis, Acil Servis ve benzeri numaraları envanterinde barındıran Acil Durum Numaraları isimli bu uygulama size böyle konularda yardımcı olacak bir hizmet sunuyor. Ne de olda kazanın geliyorum dememesi böyle numaraların kolay ulaşılır olmasnı gerektiriyor. Size sunulmuş olan seçeneklerin içerisinden kendinize özel bir sıralama listelemesi oluşturmanız mümkün.

Ulaşabileceğiniz numaralar arasında arıza ve onarım, banka ve benzeri kurumsal hizmetler de bulunuyor. Kişisel bilgilerinizi de saklayabileceğiniz bir panel sayesinde sağlık durumunuz tehlike altındaysa telefonunuzdan kan grubunuzu görmek mümkün olacak. Bununla birlikte yakınlarınıza ulaşabilmeleri için belirlemiş olduğunuz numaraları da bu listeye ekleyebilirsiniz.

Arayüzü mavi ve beyaz tonlarda işlenen uygulamanın göz alan renkleri ve açıklayıcı arayüzü sadelikte kullanışlı olmayı başarıyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Acil Durum Numaraları Windows Phone cihazınıza indirmenizi tabsiye ettiğimiz bir uygulamadır.

YORUMLAR