Age of Empires Castle Siege (winphone)

Age of Empires Castle Siege

Age of Empires Castle Siege
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,324

  • Üretici

    Microsoft Studios

Age of Empires Castle Siege, orta çağda geçen popüler strateji oyunudur.

Bir zamanların en çok oynanan gerçek zamanlı strateji oyunlarından Age of Empires’ın yeni nesil mobil cihazlara uyarlanmış sürümlerinden biri olan Age of Empires Castle Siege, orta çağda geçiyor ve bir yandan kendi şehrimizi geliştirirken diğer yandan düşman birliklerini geri püskürtmeye çalışıyoruz.

Dokunmatik kontrollerle süslenmiş yeni Age of Empires oyunu Age of Empires: Castle Siege oyununda İngilizler, Bizanslılar, Cermenler, Kiev Rus dahil altı adet orta çağ uygarlığı bulunmakta. Oyunda kendi şehrimizi kurabiliyor, yağmacıları kendimizden korumak için geçilmesi zor duvarlarla ve garnizon savunma birlikleri ile , Güçlü ordumuzu toplayarak diğer şehirlere baskınlar yapabiliyoruz.

Çapraz platform desteği sunarak Windows Phone telefonunuzda oynadığınız oyuna Windows tablet / bilgisayarınız üzerinden devam edebilmenize imkan tanıyan Age of Empires Castle Siege, XBOX Live entegrasyonu ile gelmekte ve oyuna başlayabilmek için Microsoft hesabınıza giriş yapmanız gerekmekte. Oyunu oynamak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Tabii oyunun daha hızlı akmasını istemiyorsanız…

YORUMLAR