Batarya Durumu (winphone)

Batarya Durumu

Batarya Durumu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    97

  • Üretici

    Tomasz Wiśniewski

Batarya Durumu, Windows Phone telefonunuzun pil durumunu detaylı olarak takip edebileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Batarya Durumu, adından da anlayacağınız üzere Windows Phone telefonunuzun batarya durumunu anlık olarak takip edebileceğiniz bir yardımcı uygulama. Reklam destekli ücretsiz olarak gelen pil uygulamasının benzerlerinden ayrılan birkaç özelliği bulunuyor.

Windows Phone platformunda pil seviyesini gerek yazılı gerekse de grafik üzerinden takip edebileceğiniz onlarca uygulama mevcut ancak Batarya Durumu kadar detay sunanına rastlamadım. Standart olarak pil yüzdesini ve kullanım detaylarını (müzik, video, oyun, konuşma internet şeklinde) göstermenin haricinde gün içerisinde her yarım saatte bir kayıt oluşturarak saat aralıklarında telefonunuzla nasıl meşgul olduğunuzu, cihazınızın şarj durumunu, powerbank kullanıyorsanız harici bataryadan ne kadar süre faydalandığınızı gösteriyor. Bunlar haricinde istatistik bölümünden telefonunuzu en son ne kadar şarjda tuttuğunuz, kaç saatte bir şarj ettiğiniz ve kaç saatte bataryanın tükendiği, tam dolu şarjda ne kadar kullandığınız, kalan pil yüzdesi gibi bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Windows Phone telefonunuzun batarya yüzdesi belli bir seviyeye geldiğinde kullanımı uzatmak adına devreye giren güç tasarruf modu seçeneği yoksa uygulamadan pile etki eden ayarlara hızlıca ulaşıp kapatma şansına sahipsiniz. Ayrıca yeni bir kullanıcı iseniz pil tasarrufu hakkında ipuçlarına da bakmanızı öneririm.

YORUMLAR